درباره ایران ماینر گروپ

یک فرصت خوب

ایران ماینر مجموعه ای پویا و خلاق در حوزه ی استخراج ارز ( Mining ) و ارز دیجیتال (Crypto currencey ) و انرژی است. این مجموعه با ارزش هایی چون صداقت در گفتار و اجرا، خلاقیت و نوآوری و انعطاف و چابکی به دنبال اهداف بزرگ خود می باشد.

تنوع در ارائه خدمات و تقریباً پوشش کامل خدمات و محصولات در حوزه ی ارز دیجیتال یک مزیت رقابتی برای این مجموعه است. یکی دیگر از مزایای ویژه این مجموعه، تهیه برق و انرژی قانونی و پایدار به صورت نیروگاهی از جمله نیروگاه های CHP، نیروگاه های آبی و برق پاک می باشد که در نوع خود یک خدمت متمایز و تقریباً منحصر به فرد است.

ما به دنبال کسب رتبه ی اول ارائه خدمات به عنوان یک مجموعه خصوصی در حوزه ی رمز ارز در ایران هستیم. این مجموعه خدماتی چون تولید، مونتاژ و فروش دستگاه های استخراج رمز ارز(ماینر)، راه اندازی و پیاده سازی کارخانه ها و مزارع استخراج رمز ارز، خدمات فنی مهندسی، تعمیرات و پشتیبانی و مشاوره تخصصی در کل زنجیره ارزش صنعت استخراج رمز ارز  را ارائه می دهد.

با توجه به شرایط اقتصادی کشور عزیزمان، سقوط ارزش ریال و رکود در تولید و بازار ،فرصتی استثنائی در صنعت ارزآور و سودآور ارز دیجیتال به دست آمده و IMG با بهره گیری از گروه دانش بنیان و نیروهای مجرب خود در این صنعت و هم چنین کارشناسان سرمایه گذاری، فرصت بی نظیری را برای سرمایه گذاران به وجود آورده است.

این مجموعه در حوزه های راه اندازی نیروگاه، راه اندازی مزارع ارز دیجیتال، فروش ابری ارز دیجیتال، تجارت ارز دیجیتال( Trading) و صرافی ارز دیجیتال (Crypto currencey ) به جذب و هدایت سرمایه

می پردازد.

تجربه و دانش و تخصص بالا نزد نیروهای متعهد و خلاق در مجموعه ی IMG سرمایه ماست و از این سرمایه برای ارائه ی بهترین خدمات با بالاترین کیفیت به سرمایه گذاران بهره خواهیم برد.